Бетонні та полімерні підлоги
+38(067) 407-00-85

Супермаркет Fozzy

Одна з найбільших торгово-промислових груп та провідних рітейлерів в Україні FOZZY GROUP для компанії «Стоунхендж» є стратегічним партнером.

Наша компанія реалізувала новий проект оптового гіпермаркету Fozzy формату cash&carry загальною площею понад 9000 м.кв.

У керівників проекту не було сумнівів у виборі покриття підлоги, оскільки покриття Peran STB відмінно себе зарекомендувало на минулих виконаних проектах для FOZZY GROUP. Однак, для гіпермаркету була розроблена абсолютно нова концепція магазину, яка включала зміну класичного дизайну на сучасний стиль, що поєднує в собі різні стилі LOFT і Modern. При цьому, велика увага приділялася у виборі кольору та фактури підлоги, яка б повністю задовольнила суворі вимоги творця концепції. Для цього було застосовано перевірене покриття Peran STB у спеціально підібраному монотонному виконанні сірої тональності. Покриття мало створити імітацію індустріальної підлоги, але при цьому володіти властивостями абсолютної безпиловості, високою зносостійкістю, легкістю в прибиранні і безпекою в експлуатації.

Окрім торгового залу, покриття підлоги Peran STB було виконано у виробничо-складській зоні гіпермаркету, де підлога піддається особливим навантаженням не тільки механічним, а й хімічним, термічним і впливам великої кількості вологи і при цьому до підлог висуваються підвищені санітарні вимоги.

Деталі проекту