Бетонные и полимерные полы
+38(067) 407-00-85

Винницкая пищевкусовая фабрика

На базі Вінницької харчової фабрики працює цех по виробництву живого пива під престижною торговою маркою "Barley&Hops". Щоб забезпечити високу якість продукції та забезпечити високі стандарти гігієни та безпеки, компанія «Стоунхендж» надала професійні послуги з обладнання промислового поля. Використовує надійне і стійке поліуретан-цементне покриття Flowfresh RT.

Дана система забезпечує відмінний захист від хімічних реагентів, тренувань і температурних впливів, що особливо важливо для виробництва пива. До того ж Flowfresh RT гарантує високу гігієнічність і легкість очищення, що є необхідним фактором для виробництва харчових продуктів.

На окремих протязі роботи наші фахівці мали високу ефективність і роботу на результат. Завдяки їх професійній експертизі та перевагам ми забезпечили надійне та довговічне покриття, яке відповідає всім потребам нашого клієнта.

Наша компанія завжди готова до співпраці та досягнення відмінних результатів. Будь ласка, не стесняйтесь Зверніться до нас з будь-якими питаннями або додатковими потребами.

Детали проекта