Бетонні та полімерні підлоги
+38(067) 407-00-85

"Аграна" - переробка фруктів та ягід

«Аграна Фрут» спеціалізується на переробці фруктів і ягід і включає повний цикл робіт від вирощування та заготівлі сировини до переробки та випуску готової продукції. Сировина, що використовується, проходить ретельний відбір, сортування та очищення за всіма показниками.

Враховуючи специфіку підприємства, потрібно було підібрати відповідне покриття. У виробничих зонах, де покриття підлоги піддається впливу кислот при переробці фруктів і ягід була запропонована поліуретан-цементна система Flowfresh яка має унікальні властивості: особливу фізичну витривалість, температурну стійкість і високе хімічне протистояння.

У складських приміщеннях, де насамперед важлива фізична стійкість покриття, була запропонована система Peran STB. Особливістю виконання системи є використання високоякісного німецького кварцового піску та ущільнення його суміші з епоксидною смолою шляхом обробки пластиковими лопатями. В результаті цього, покриття має високі показники протистояння абразивному впливу та появі пошкоджень.

Деталі проекту